بهترین ترفندها برای زدن یک رژ گونه عالی

  • 12 تیر 1399
  • 0 نظر
  • مدیر سامانه

به نظر می رسد رژ گونه زدن، تکنیک اساسی آرایش است. اما براحتی می توان آن را خراب از آب درآورد و در اینصورت، کاملا مشخص می شود که آرایش تان ناقص است. از طرف دیگر، اگر آنرا درست بزنید، نتیجه خیره کننده می شود. در اینجا چگونگی جلوگیری از رایج ترین اشتباهات و تبدیل کردن چهره شما به یک چهره زیبا و دلربا، شرح داده شده است.

دامنه رنگ های خود را گسترش دهید

اگر به مدت طولانی از یک رنگ برای زدن رژ گونه استفاده می کنید، وقت آن رسیده که دامنه تان را افزایش دهید. یک پالت متنوع انتخاب کنید تا تعداد انتخاب های شما افزایش پیدا کند. همچنین می توانید از میان آنها، رنگ ها را به دلخواه ترکیب کنید. اینکار باعث می شود تا برای فصول و آرایش های مختلف، انتخاب های زیادی داشته باشید.

سعی کنید رژ گونه تان غلیظ نشود

هنگام استفاده از رژ گونه باید دقت کنید که نباید خیلی شدید بشود زیرا آرایش حالت طبیعی خود را از دست می دهد. برای اینکار پودر اضافه روی براش تان را قبل از اعمال آن، بتکانید.

همچنین می توانید از یک براش کرک دار برای رژ گونه زدن استفاده کنید. این براش رنگ را به صورت یکدست پخش می کند. همچنین بخاطر کرک هایش شدت رنگ را کم می کند.

حداقل ماهی یکبار براش تان را برای جلوگیری از رنگی شدن، بشورید.

بهترین ترفندهای رژ گونه بر اساس شکل صورت

تکنیک “لبخند زدن موقع رژ گونه” را انجام ندهید

با وجود اینکه ممکن است به شما گفته باشند، اما این تکنیک بهترین راه حل برای بدست آوردن ظاهر طبیعی تان نیست. وقتی که لبخند می زنید، گونه ها برجسته می شوند و شکل صورتتان تغییر می کند. حال وقتی که لبخند  نمی زنید، گونه های شما به حالت طبیعی خود برمی گردند. در این حالت با اعمال رژ گونه، آنرا پایین تر از حالت استاندارد و نزدیک به دهان تان زده اید.

دفعه بعد، ابتدا لبخند بزنید تا سیب گونه های خود را پیدا کنید. سپس صورتتان را به حالت عادی برگردانید و شروع به رژ گونه زدن بکنید. ممکن است به نظر برسد که تغییر کوچکی شده است، اما همین تغییر می تواند تفاوت اصلی در نتیجه آرایش را ایجاد کند.

پیشنهاد:
8 ترفند هوشمندانه برای ماندگار کردن رژ لب

ترفند گونه مصنوعی

این ترفند آسان و دو مرحله ای را امتحان کنید تا گونه هایی برجسته و شیک پیدا کنید. یک برنز کننده مات با درجه طبیعی را روی گودی گونه خود بمالید. سپس یک مقدار خیلی کم از همین برنز کننده را روی بالای گونه های خود بزنید. سپس از رژ گونه استفاده کنید. در کمتر از یک دقیقه، نتیجه یک گونه واقعی و برجسته خواهد بود. تصویر زیر گودی گونه و قسمت بالای گونه را نمایش می دهد.

قبل از آرایش پوست خود را تقویت کنید

برای بدست آوردن نتیجه بهتر، می توانید پوست خود را قبل از آرایش کردن مرطوب کنید تا در زمانی که آرایش روی پوستتان است، شادابی خود را از دست ندهد.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استوا می باشد
طراحی سایت و سئو: رایاطرح