لیست قیمت و خرید آنلاین 45 مدل بهترین ترازو در سال 2020

 • 11 دی 1399
 • 0 نظر
 • مدیر سامانه
لیست محصولات منتخب

ترازو دیجیتال افق مدل 2003D

بیش از ۹۹۹ نفر از خریداران ترازو دیجیتال افق مدل 2003D را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30x30x1 سانتی متر
 • وزن
  2 کیلوگرم

ترازو هوشمند شیائومی مدل Mi-Smart-Scale2

بیش از ۳۸۰ نفر از خریداران ترازو هوشمند شیائومی مدل Mi-Smart-Scale2 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  28x28x2.2 سانتی متر
 • وزن
  1.2 کیلوگرم

ترازو دیجیتال جیبی200 گرمی مدل Scale MH

بیش از ۴۳۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال جیبی200 گرمی مدل Scale MH را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

این ترازو برای اجسام تا حداکثر 200 گرم مناسب است. دیجیتال بوده و قابلیت خاموش شدن خودکار بعد از 30ثانیه را دارد. دو عدد باطری نیم قلم داخل وکیوم موجود است. ترازو دیجیتال دارای یک درب محافظ طلقی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به صفحه آن دارد. دمای مناسب برای این ترازو 10 الی 30 درجه سانتی گراد است.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  13×7×2 سانتی متر
 • وزن
  1.11 کیلوگرم

ترازو دیجیتال کمری مدل 1245 k

بیش از ۴۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال کمری مدل 1245 k را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30x30x1 سانتی متر
 • وزن
  2 کیلوگرم

ترازو دیجیتال سان سان مدل 2003A کد 2020

بیش از ۴۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال سان سان مدل 2003A کد 2020 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

ترازوی دیجیتال «سان سان» مدل (2003A) دارای LCD بزرگ ، خوانا و با کیفیت است که برای کاربری خانگی بسیار مناسب است. این ترازو دارای مزیت های بیشتری نسبت به ترازو های هم رده می باشد که می توان به شیشه سکوریت 8 میلی متری آن ، نشانگر دقیق دمای محیط ، سیستم روشن شدن سریع ، نمایش میزان باطری دستگاه و … اشاره کرد . بیشترین وزن قابل‌تحمل این ترازو 180 کیلوگرم است و وزن را با دقت 100 گرم اندازه‌گیری می‌کند؛ به این معنی که تغییرات وزن کمتر از 100 گرم را نشان نمی‌دهد. همچنین با توجه به بیشینه‌ی وزن قابل‌تحمل بالای خود، برای افراد سنگین‌ وزن مناسب است. همچنین بهتر است با پای خیس روی ترازو نروید تا دچار حادثه نشوید.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  33x4x33 سانتی متر
 • وزن
  1.7 کیلوگرم

ترازو دیجیتال سان سان مدل 2003D کد 8001

بیش از ۳۹۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال سان سان مدل 2003D کد 8001 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

ترازوی دیجیتال «سان سان» مدل «2003ِD» دارای LCD بزرگ ، خوانا و با کیفیت است که برای کاربری خانگی بسیار مناسب است. این ترازو دارای مزیت های بیشتری نسبت به ترازو های هم رده می باشد که می توان به شیشه سکوریت 8 میلی متری آن ، نشانگر دقیق دمای محیط ، سیستم روشن شدن سریع ، نمایش میزان باطری دستگاه و … اشاره کرد . بیشترین وزن قابل‌تحمل این ترازو 180 کیلوگرم است و وزن را با دقت 100 گرم اندازه‌گیری می‌کند؛ به این معنی که تغییرات وزن کمتر از 100 گرم را نشان نمی‌دهد. همچنین با توجه به بیشینه‌ی وزن قابل‌تحمل بالای خود، برای افراد سنگین‌ وزن مناسب است. همچنین بهتر است با پای خیس روی ترازو نروید تا دچار حادثه نشوید.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  4 × 33 × 33 سانتی متر
 • وزن
  1.7 کیلوگرم

ترازو دیجیتال افق مدل 2003D

بیش از ۱۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال افق مدل 2003D را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30x30x2 سانتی متر
 • وزن
  2 کیلوگرم

ترازو دیجیتال مدل NOTEBOOK

بیش از ۳۰۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال مدل NOTEBOOK را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  4*10*18 سانتی متر
 • وزن
  0.4 کیلوگرم

ترازو دیجیتال مدل نوتبوکی 500 گرمی

بیش از ۱۶۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال مدل نوتبوکی 500 گرمی را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  18×11×3 سانتی متر
 • وزن
  0.278 کیلوگرم

ترازو دیجیتال لنوو مدل HS10

بیش از ۱۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال لنوو مدل HS10 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

افرادی که اهل ورزش هستند و یا در حال رژیم گرفتن هستند، مهم ترین وسیله مورد نیاز آن ها یک عدد ترازو است که بتوانند از طریق آن تغییرات بدنی خود را ببینند و ثبت کنند. تا به حال ترازوهایی که با آن ها برخورد داشتیم فقط و فقط وزن ما را اندازه گیری می کرده اند؛ اما در میان آن ها ترازوهایی نیز دیده می شود که هوشمند هستند و اطلاعات بسیار گسترده تری را از بدن ما به ما می دهند و آن ها را مورد اندازه گیری قرار می دهند. ترازو هوشمند لنوو مدل HS10 از همین نوع ترازوهای هوشمند است که غیر از اندازه گیری وزن، اطلاعات جامعی درباره سطح چربی، تناسب اندام، تراکم عضله، تراکم استخوان و… در اختیار ما می گذارد.برای اینکه بتوانید اطلاعات بدن خود را دریافت کنید، باید توسط بلوتوث به ترازو متصل شوید و با استفاده از اپلیکیشن مخصوصی که برای HS10 در نظر گرفته شده است، اطلاعات بدن خود را استخراج کنید. این ترازو مجهز به بلوتوث ورژن 4.2 است؛ شما از طریق بلوتوث می توانید به گوشی موبایل خود متصل شده و با دریافت اپلیکیشن به واسطه QR Code موجود در دفترچه راهنمای ترازو، می توانید نرم فزار را نصب کرده و کار خود را شروع کنید. گفتنی است که این نرم افزار با سیستم عامل های iOS 8.0 به بالا و همین طور اندروید 5.0 به بالا سازگار است و می توانید با آن ها کارکنید

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30x30x3 سانتی متر
 • وزن
  1.7 کیلوگرم

ترازو دیجیتال مدل WH-A08

بیش از ۱۱۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال مدل WH-A08 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  19 × 6 × 2 سانتی متر
 • وزن
  150 کیلوگرم

ترازو دیجیتالی مدل JY-200

بیش از ۸۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتالی مدل JY-200 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  13x7x2 سانتی متر
 • وزن
  0.2 کیلوگرم

ترازو دیجیتال افق کد 2

بیش از ۱۰۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال افق کد 2 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

اگر به تناسب اندامتان اهمیت می‌دهید باید ترازوی دقیق و با کیفیت تهیه کنید. برند افق اقدام به عرضه ترازوهای با کیفیت کرده است. ترازو دیجیتال افق مدل سفید به صورتی طراحی شده تا فضای زیادی را اشغال نکند. این مدل شیشه‌ای و شفاف است. این ترازو قابلیت نحمل وزن 150 کیلوگرم را دارد. برای این ترازو از شیشه‌ای به ضخامت 8 میلی‌متر استفاده شده است. همین باعث شده تا نگران شکستن ترازو نباشید. این مدل 4 پایه دارد. استفاده از پایه باعث شده تا این ترازو از سطح زمین فاصله داشته باشد و در نتیجه محاسبه وزن آن دقیق‌تر باشد. میزان دقت این مدل 50 گرم است. ترازو دیجیتال افق مدل سفید آلارم جهت نمایش میزان باتری دارد. از دیگر ویژگی‌های این مدل ترازوی افق می‌توان به قابلیت سنجش دمای محیط اشاره کرد. این مدل برای افرادی که قصد دراند میزان وزن‌شان را به صورت دقیق کنترل کنند گزینه مناسبی است.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30*30*3.2 سانتی متر
 • وزن
  2.140 کیلوگرم

ترازو دیجیتال افق مدل گلبرگ

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30x30x0.8 سانتی متر
 • وزن
  1 کیلوگرم

ترازو هوشمند شیائومی مدل Mi-Composition-Scale2

بیش از ۱۳۰ نفر از خریداران ترازو هوشمند شیائومی مدل Mi-Composition-Scale2 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

سری جدید از ترازو شیائومی تحت نام Mi-Composition-Scale2 یکی از جدیدترین مدل‌های ترازو از این برند است. تنها بیست درصد از کارایی این ترازو نشان دادن وزن بر روی صفحه نمایش خود بوده و با قابلیت اتصال به اپلیکیشن Mi Fit هشتاد درصد باقی مانده کار انجام می‌پذیرد. این ترازو با اتصال بلوتوث به گوشی هوشمند یا تبلت که لازم است از اندروید 4.4 و iOS 8 به بالا پشتیبانی شود، علاوه بر وزن آنالیز BIA (شاخص توده بدنی) را هم نمایش می‌دهد. علاوه بر این، ذخیره وزن 16 نفر به طور همزمان و نمودار تغییرات وزن به صورت هفتگی و ماهانه از جمله ویژگی‌هایی است که در نسخه قبل نیز قابل مشاهده بود. تفاوت این ورژن از ترازو شیائومی با سری گذشته‌ی آن، داشتن تکنولوژی آنالیز BIA بوده که اندازه‌های توده‌های بدن را برآورد کرده و با اندازه گیری میزان عضلات ، آب ، وزن استخوان ،چربی ، چربی احشا داخلی بدن و شاخص توده‌ی بدنی (BMI) می‌تواند یک انتخاب عالی برای اشخاصی که دنبال رژیم غذایی و کسانی که پیگیر تناسب اندام هستند باشد. تجزیه و تحلیل مقاومت بیوالکتریکی (BIA) تکنولوژی‌ای است که اکثرا برای تخمین ترکیب بدن و میزان چربی مورد استفاده قرار می‌گیرد. BIA بی خطر بوده و عملی که ترازوی هوشمند ورژن 2 شیائومی انجام می‌دهد، ارسال جریان الکتریکی ناچیزی به بدن بوده و جریان از خون و ماهیچه سریع‌تر از چربی و استخوان عبور می‌کند.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30x30x2.5 سانتی متر
 • وزن
  1.7 کیلوگرم

ترازو بیورر PS240

Beurer PS240 Digital Scale

بیش از ۱۹۰ نفر از خریداران ترازو بیورر PS240 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

ترازوی PS240 مدلی با طراحی ساده و خوش ساخت از کمپانی نامدار بیورر است که برای همگان نماد دوام و دقت بالا است. این مدل قابلیت روشن شدن با ضربه‌ی پا را داشته و بلافاصله بعد از ایستادن روی آن با دقت بالایی وزن را نمایش می‌دهد. حداکثر وزن قابل محاسبه در بسیاری از ترازوها 150 کیلوگرم است اما این مدل بیورر مناسب افراد سنگین وزن هم بوده و تا 180 کیلوگرم را اندازه گیری می‌کند.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  2.1 × 30 × 30 سانتی متر
 • وزن
  1.39 کیلوگرم

ترازو هوشمند شیائومی مدل Mi

Xiaomi Mi Smart Scale

بیش از ۲۴۰ نفر از خریداران ترازو هوشمند شیائومی مدل Mi را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

شرکت «شیائومی» (Xiaomi) در ادامه‌ی تولید محصولاتی برای پیگیری وضعیت سلامتی، این بار به تولید ترازویی دست زده است که مانند محصولات دیگر این شرکت، از قابلیت برقراری ارتباط با نرم‌افزار Mi Fit شیائومی بهره می‌برد. «Xiaomi Mi Smart Scale» طراحی کلاسیکی دارد، جنس صفحه‌ی سفید آن از شیشه‌ی آبدیده است و وزن اندازه‌گیری‌شده توسط LEDهای سفیدرنگی روی صفحه نقش می‌بندد که بسیار زیبا هستند. محدوده‌ی وزن قابل‌اندازه‌گیری این ترازو 5 تا 150 کیلوگرم و دقت اندازه‌گیری آن 50 گرم است؛ بنابراین پس از نوشیدن یک لیوان آب هم می‌توانید تغییرات وزن خود را مشاهده کنید. همان‌طور که گفته شد، ترازو توسط بلوتوث نسخه‌ی 4 به گوشی‌های موبایل وصل می‌شود. برای این کار باید نرم‌افزار Mi Fit روی گوشی نصب باشد. این نرم‌افزار روی سیستم‌عامل‌های اندروید 4.4 به بالا و iOS 8.0 به بالا قابل‌نصب است. به کمک این نرم‌افزار می‌توان وزن اندازه‌گیری‌شده را روی صفحه‌ی گوشی مشاهده و ذخیره کرد. برنامه‌ی Mi Fit از قابلیت ذخیره‌ی نتایج اندازه‌گیری برای 16 نفر به شکل جداگانه برخوردار است و می‌توان نمودار تغییرات وزن را هم مشاهده کرد. این ترازو قابلیت محاسبه‌ی شاخص BMI (محاسبه‌ی وزن مناسب با توجه به قد فرد) را ندارد؛ اما داخل نرم‌افزار Mi Fit می‌توان BMI را مشاهده کرد. برای این کار باید اولین بار که وارد نرم‌افزار می‌شوید، سن و قد و جنسیت را به آن بدهید تا شاخص BMI را محاسبه کند و با توجه به سن شخص تشخیص دهد که آیا این وزن در محدوده‌ی طبیعی قرار دارد یا خیر. انرژی ترازو از 4 باتری قلمی تأمین می‌شود و در پشت دستگاه، دکمه‌ی تغییر واحد نمایش وزن بین کیلوگرم و پوند وجود دارد. از دیگر قابلیت‌های ترازو، هشدار تعویض باتری و هشدار قرارگیری وزن بیشتر از 150 کیلوگرم است. توجه داشته باشید برای اندازه‌گیری دقیق وزن، ترازو باید روی سطحی صاف قرار داشته باشد. Xiaomi Smart Scale با طراحی کلاسیک و قابلیت اتصال به گوشی تلفن همراه، نمونه‌ای دیگر از کاربرد تکنولوژی در پیگیری وضعیت سلامتی است.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  2.8 × 30 × 30 سانتی متر
 • وزن
  1.9 کیلوگرم

ترازو دیجیتال متئو مدل PS 501

Matheo PS 501 Digital Scale

بیش از ۴۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال متئو مدل PS 501 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

ترازو دیجیتال «متئو» (Matheo) مدل «PS 501» دارای قابلیت محاسبه‌ی شاخص توده‌ی بدنی (BMI) بوده و ظاهری زیبا و مدرنی دارد. شاخص توده‌ی بدنی تناسب وزن شخص با قد او را نشان می‌دهد و معیاری علمی برای چاقی و لاغری است. قبل از اندازه‌گیری این شاخص باید قد را به ترازو داد تا پس از اندازه‌گیری وزن بتواند BMI را محاسبه کند. 8 کاربر مختلف می‌توانند اطلاعات بدنی خود را ذخیره کنند تا در دفعات بعدی احتیاجی به واردکردن مجدد این اطلاعات نباشد. ازآنجایی‌که BMI تنها یک عدد است چندان قابل‌فهم نیست. به همین دلیل علاوه بر عدد BMI دور صفحه‌نمایش نقطه‌هایی نمایش داده می‌شود که وضعیت بدنی را از لاغر تا خیلی چاق دسته‌بندی می‌کنند. صفحه‌نمایش ترازو دایره‌ای به قطر 76 میلی‌متر است و با نور پس‌زمینه‌ای که دارد در تاریکی هم دیده می‌شود. ابعاد ترازو 33.5 × 31.5 × 2 سانتی‌متر است و وزنی برابر 1.5 کیلوگرم دارد. حداکثر وزنی که می‌توان توسط PS 501 اندازه‌گیری کرد 150 کیلوگرم است. چنانچه وزنی بیشتر از این روی ترازو قرار بگیرد پیغام خطا نمایش داده می‌شود. واحد اندازه‌گیری و نمایش وزن را می‌توان بین کیلوگرم و پوند تغییر داد. این کار به کمک دکمه‌ای که پشت ترازو قرار دارد انجام می‌شود. دقت اندازه‌گیری ترازو 100 گرم است و این یعنی تغییرات وزن شخص اگر کمتر از 100 گرم باشد قابل‌تشخیص نیست. برای اندازه‌گیری وزن کافی است تا روی ترازو بایستید تا سنسورهای ترازو آن را روشن کنند. پس از اندازه‌گیری وزن، دستگاه به شکل خودکار خاموش می‌شود. به‌طور خلاصه ترازوی دیجیتال متئو مدل PS 501 دارای قابلیت محاسبه‌ی شاخص توده‌ی بدنی، ذخیره‌ی اطلاعات بدنی 8 کاربر مختلف، نمایش وضعیت چاقی و لاغری، اندازه‌گیری وزن تا حداکثر 150 کیلوگرم، صفحه‌نمایش دایره‌ای با قطر 76 میلی‌متر و نور پس‌زمینه‌ی سفید، قابلیت نمایش وزن با دو واحد کیلوگرم و پوند، منبع انرژی باتری نیم قلم و قابلیت خاموشی خودکار است.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  33.5 × 31.5 × 2 سانتی متر
 • وزن
  1.5 کیلوگرم

ترازو دیجیتال سان سان مدل 2003A کد 1001

بیش از ۹۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال سان سان مدل 2003A کد 1001 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

ترازوی دیجیتال «سان سان» مدل «2003ِA» دارای LCD بزرگ ، خوانا و با کیفیت است که برای کاربری خانگی بسیار مناسب است. این ترازو دارای مزیت های بیشتری نسبت به ترازو های هم رده می باشد که می توان به شیشه سکوریت مقاوم نشکن 8 میلی متری آن ، نشانگر دقیق دمای محیط ، سیستم روشن شدن سریع ، نمایش میزان باطری دستگاه و … اشاره کرد . بیشترین وزن قابل‌تحمل این ترازو 180 کیلوگرم است و وزن را با دقت 100 گرم اندازه‌گیری می‌کند. همچنین با توجه به بیشینه‌ی وزن قابل‌تحمل بالای خود، برای افراد سنگین‌ وزن مناسب است. همچنین بهتر است با پای خیس روی ترازو نروید تا دچار حادثه نشوید.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  33x33x4 سانتی متر
 • وزن
  1.7 کیلوگرم

ترازو دیجیتال نوت بوک مدل14192-33

بیش از ۵۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال نوت بوک مدل14192-33 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  10X16.5X2.2 سانتی متر
 • وزن
  272 کیلوگرم

ترازو دیجیتال افق مدل جاپا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30x30x3 سانتی متر
 • وزن
  2 کیلوگرم

ترازو دیجیتال افق مدل سفید

بیش از ۱۰۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال افق مدل سفید را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

اگر به تناسب اندامتان اهمیت می‌دهید باید ترازوی دقیق و با کیفیت تهیه کنید. برند افق اقدام به عرضه ترازوهای با کیفیت کرده است. ترازو دیجیتال افق مدل سفید به صورتی طراحی شده تا فضای زیادی را اشغال نکند. این مدل شیشه‌ای و شفاف است. این ترازو قابلیت نحمل وزن 150 کیلوگرم را دارد. برای این ترازو از شیشه‌ای به ضخامت 8 میلی‌متر استفاده شده است. همین باعث شده تا نگران شکستن ترازو نباشید. این مدل 4 پایه دارد. استفاده از پایه باعث شده تا این ترازو از سطح زمین فاصله داشته باشد و در نتیجه محاسبه وزن آن دقیق‌تر باشد. میزان دقت این مدل 50 گرم است. ترازو دیجیتال افق مدل سفید آلارم جهت نمایش میزان باتری دارد. از دیگر ویژگی‌های این مدل ترازوی افق می‌توان به قابلیت سنجش دمای محیط اشاره کرد. این مدل برای افرادی که قصد دراند میزان وزن‌شان را به صورت دقیق کنترل کنند گزینه مناسبی است.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  3.3 × 30 × 30 سانتی متر
 • وزن
  2 کیلوگرم

ترازو دیجیتال پرسونال اسکیل مدل 180 KG

Personal Scale Business counting Digital Scale

بیش از ۲۸۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال پرسونال اسکیل مدل 180 KG را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  40*33*33 سانتی متر
 • وزن
  1.9 کیلوگرم

ترازو دیجیتال اکسیر مدل 2003D

یکی از با کیفیت ترین برند های موجود در زمینه ی ترازو و ابزار های دیجیتالی برند اکسیر می باشد. این ترازو با کیفیت بسیار بالا و طراحی ساده و زیبا از خصوصیات بارز این ترازو می باشد . سیستم شروع به کار خودکار و سیستم خاموشی خودکار دارد . همچنین دارای نشانگر دمای محیط ، چراغ بک لایت صفحه نمایش ، صفحه نمایش بزرگ LCD 7 CM سانتی متری ، نشانگر میزان باطری ، صفحه گلس 8 میلی متری نشکن ، 4 سنسور تشخیص وزن ، حداکثر خطا 100 گرم می باشد. اندازه گیری وزن تا 180 کیلوگرم از دیگر ویژگی های این ترازو می باشد.این ترازو کاربری خانگی بسیار مناسب است. این ترازو دارای مزیت های بیشتری نسبت به ترازو های هم رده می باشد که می توان به شیشه سکوریت 8 میلی متری آن ، نشانگر دقیق دمای محیط ، سیستم روشن شدن سریع ، نمایش میزان باطری دستگاه و … اشاره کرد . بیشترین وزن قابل‌تحمل این ترازو 180 کیلوگرم است و وزن را با دقت 100 گرم اندازه‌گیری می‌کند؛ به این معنی که تغییرات وزن کمتر از 100 گرم را نشان نمی‌دهد. همچنین با توجه به بیشینه‌ی وزن قابل‌تحمل بالای خود، برای افراد سنگین‌ وزن مناسب است. همچنین بهتر است با پای خیس روی ترازو نروید تا دچار حادثه نشوید.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  31x3x31 سانتی متر
 • وزن
  0.2 کیلوگرم

ترازوی مکانیکی امسیگ مدل MW84

EmsiG MW84 Mechanical Scale

بیش از ۴۰ نفر از خریداران ترازوی مکانیکی امسیگ مدل MW84 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

ترازوهای مکانیکی امسیگ با دقت بالای خود در استفاده از آخرین نسل تکنولوژی پیشرو می باشد. استفاده از یک ترازوی دقیق می تواند از لحاظ روحی و روانی در کاهش وزن بسیار موثر باشد، تحقیقات نشان داده است که در بانوان و آقایان بالای 40 سال، کنترل وزن هر روزه در کاهش وزن بسیار موثر است.ترازوی مکانیکی MW84 بادوام و کم حجم دارای صفحه نمایش ذره بینی جهت سهولت دید و بسیار بزگ می باشد و تا 130 کیلو گرم را نشان میدهد

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  29 × 27 × 5 سانتی متر
 • وزن
  1.698 کیلوگرم

ترازوی آسای مدل 200gr

Aosai 200gr Digital Scale

بیش از ۵۰ نفر از خریداران ترازوی آسای مدل 200gr را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

ترازوی  200 گرمی بسیار دقیق آئوسای  توانایی سنجش با دقت 0.01 گرم را دارد.از این ترازو می توان برای کاربردهای مختلفی که نیاز به سنجش در مقیاس های زیر گرم می باشد مانند توزین طلا و نقره و سنگهای قیمتی از قبیل الماس  استفاده کرد.دستگاه بسیار سبک و کوچک بوده و به آسانی در کوچکترین جیب هم جای می گیرد  همچنین یک کیف نیز برای حفاظت از نفوذ مستقیم گردوغبار و یا رطوبت به همراه دستگاه  توسط شرکت تولید کننده ارائه شده است. صفحه نمایشگر نور پس زمینه دارد که این موضوع علاوه بر زیبایی دستگاه ، استفاده از آن را در شرایط با نور کم آسان وممکن می کند.تولید کننده دستگاه با وجود حجم و وزن کم آن ، برای سهولت تهیه باتری ، از 2 باتری نیم قلمی در آن بهره گرفته است که البته در دستگاه قرارداده شده است فقط هنگام استفاده باید پلاستیک روی دو قطب( دو سمت باتری ) را برداشته ، دوباره در جای خود قرار دهید.سنجش وزن نیز به 4 واحد سنجش اوزان ، که شناخته شده هستندانجام می شود که با فشردن یک دکمه قابل انتخاب می باشد .دستگاه بصورت اتوماتیک بعد از چند لحظه ، از روشن شدن صفر می شود و همچنین قابلیت خاموش شدن خودکار  بعد از چند دقیقه بلا استفاده ماندن را دارد..  در صورت ضعیف شدن باتری و یا اضافه بودن وزن کالای مورد سنجش از 200 گرم دستگاه اخطار می دهد.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  18×55×80 سانتی متر
 • وزن
  0.06 کیلوگرم

ترازو دیجیتال مدل NOTEBOOK به همراه ست 4 عددی پیمانه

بیش از ۲۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال مدل NOTEBOOK به همراه ست 4 عددی پیمانه را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  18*15*3 سانتی متر
 • وزن
  0.4 کیلوگرم

ترازو دیجیتال نوت بوک مدل ATG

بیش از ۶۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال نوت بوک مدل ATG را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  4*10*18 سانتی متر
 • وزن
  0.4 کیلوگرم

ترازوی دیجیتالی بیورر PS07

Beurer PS07 Digital Scale

بیش از ۱۶۰ نفر از خریداران ترازوی دیجیتالی بیورر PS07 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

داشتن وزن ایدئال آرزوی اکثر افراد است؛ چون خوش‌اندامی و پس از آن، حس خوب زیبابودن را به فرد می‌بخشد. رسیدن به وزن مناسب یا نگه‌داشتن وزن در اندازه‌ی مشخص، کار بسیار سختی است و به اندازه‌گیری مداوم نیاز دارد. ابزاری که از گذشته تاکنون برای کنترل وزن در دسترس ما قرار گرفته، ترازوست. ترازو در گذشته تنها برای اندازه‌گیری وزن کاربرد داشت؛ ولی امروزه به قابلیت‌هایش افزوده شده و می‌توان برای موارد دیگری در زمینه‌ی پایش سلامت از آن استفاده کرد. در واقع این طیف از قابلیت‌ها مواردی هستند که خود می‌توانند به‌صورت دستگاه‌های جداگانه وجود داشته باشند؛ اما با پیشرفت فناوری در قالب ترازو گنجانده شده‌اند.
ترازوی دیجیتال «PS07» دارای بیشینه وزن قابل‌تحمل 150 کیلوگرم و واحدهای اندازه‌گیری کیلوگرم، پوند و استون است. برای روشن‌کردن PS07 باید یک باتری قلمی در آن قرار دهید. همچنین سیستم خاموشی خودکار، ترازو را پس از استفاده خاموش می‌کند. صفحه‌نمایش بزرگ PS07 نیز خواندن وزن را آسان‌تر می‌کند. در انتها می‌توان گفت، این ترازو تنها برای مصارف خانگی طراحی شده است.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  4 × 30 × 30 سانتی متر
 • وزن
  1 کیلوگرم

ترازو دیجیتال کمری فیت مدل B Wave

بیش از ۵۴۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال کمری فیت مدل B Wave را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

ترازوی دیجیتال کمری فیت با ظرفیت کشش حداکثر 180 کیلو گرم با طراحی زیبا و بدنه ای شیشه ای 8 میلی متری یک ترازوی منحصربه فرد در گروه کالایی خود به شمار می رود. این ترازوی خوش ساخت دارای صفحه نمایشگر بزرگ ال سی دی بوده که علاوه بر دقت بالا در نمایش وزن شما با کم ترین درصد خطا دارای یک دماسنج محیط نیز می باشد.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  15*9*20 سانتی متر
 • وزن
  1.800 کیلوگرم

ترازو دیجیتال مدل WH8

بیش از ۲۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال مدل WH8 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  2 × 6 × 10 سانتی متر
 • وزن
  0.150 کیلوگرم

ترازو جیبی دیجیتال مدل Diamond A04

بیش از ۳۰ نفر از خریداران ترازو جیبی دیجیتال مدل Diamond A04 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

ترازو جیبی برای مشاغل متعددی که نیاز به وزن محصولشان دارند و محصولشان از وزن کمی برخوردار است مناسب است. این ترازو اجسام تا وزن 500 گرم را اندازه گیری می کند و بسیار دقیق می باشد. دارای یک در محافظ بوده و قابلیت نگه داشتن عدد وزن شده را دارد. قابلیت کالیبره شدن خودکار و خاموش شدن خودکار بعد از 30 ثانیه را دارد. ترازو را روی سطح صاف گذاشته بعد روشن کنید همچنین در دمای مناسب نگه داری کنید.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  10×9×2 سانتی متر
 • وزن
  0.11 کیلوگرم

ترازوی دیجیتال مدل bama111

ترازوی دیجیتال 1000گرمی با قابلیت وزن کردن حداقل 0.1 گرم اجسام میباشد .از این ترازو می توان برای وزن کردن طلا ، نقره ، الماس ، سکه و سایر سنگهای قیمتی با دقت 1/1000 گرم (0.1 گرم) استفاده کرد. صفحه LCD با نور کم باعث می شود صفحه نمایش در شرایط کم نور قابل خواندن باشد.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  12.8×7.5×2 سانتی متر
 • وزن
  0.118 کیلوگرم

ترازو دیجیتال کمری کد 23

وزن بدن یکی از شاخصه های مهم سلامت انسان است که بایستی همواره و به طور مستمر مورد پایش قرار بگیرد. داشتن یک ترازوی وزن کشی در محل زندگی یا کار امری ضروری در خصوص کنترل وزن است. ترازوی های وزن کشی قدیمی معمولا مکانیکی و بسیار ساده بودند ولی امروزه انواع ترازوهای وزن دیجیتال روانه بازار شده اند. یکی از انواع این ترازوهای دیجیتال، ترازو دیجیتال کمری است که دارای صفحه شیشه ای نشکن با طرح فانتزی بسیار زیبا است. این ترازو وزن کشی دارای یک صفحه نمایش دیجیتال است که وزن و درجه دمای محیط را نمایش میدهد. صفحه دیجیتال ترازو دیجیتال کمری انرژی مورد نیاز خود را از طریق دو عدد باطری نیم قلم که درون بسته بندی کالا قرار دارد تامین میکند. بنابراین با خرید این دستگاه نیازی به خرید باطری جداگانه ندارید. همچنین نگران مصرف باطری آن نباشید چرا که در صورت عدم استفاده صفحه نمایش این ترازو دیجیتال پس از 10 ثانیه خاموش میشود.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30x30x0.8 سانتی متر
 • وزن
  2 کیلوگرم

ترازو دیجیتال مدل DS-22

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  4.5X8 سانتی متر
 • وزن
  37 کیلوگرم

ترازو مکانیکی کمری مدل 9203

ترازوی مکانیکی یا آنالوگ کمری  جهت کنترل وزن وسیله ای بسیار دقیق می باشد. به علت داشتن صفحه ای بزرگ بسیار خوانا است. این ترازوی بسیار کارآمد تا وزن 130 کیلوگرم را اندازه گیری خواهد کرد. روی صفحه آن, طرح دار بوده و زیبایی آنرا دوچندان نموده است. شرکت تولیدی کمری متخصص در تولید آنواع ترازوهای مکانیکی و دیجیتال می باشد که این نوع محصول از طرفدار ترین ترازوهاست

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  26x26x5 سانتی متر
 • وزن
  3.2 کیلوگرم

ترازو دیجیتال هایتک مدل HI-DS42-A

Hi-Tec HI-DS42-A Digital Scale

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30 × 30 × 1.8 سانتی متر
 • وزن
  1.5 کیلوگرم

ترازوی دیجیتالی بیورر GS27

Beurer GS27 Digital Scale

بیش از ۲۰ نفر از خریداران ترازوی دیجیتالی بیورر GS27 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

خرید ترازو از یک برند معروف به نام «بیورر» (Beurer) می‌تواند تا حدود زیادی، کارکرد طولانی آن را تضمین کند. شرکت بیورر در بسیاری از زمینه‌ها از جمله لوازم ورزش، وسایل سلامتی، زیبایی و درمان فعالیت طولانی داشته است. ترازوی «GS27» تولید این شرکت، بیشینه وزن قابل‌تحمل 150 کیلوگرم و واحدهای اندازه‌گیری پوند، استون و کیلوگرم دارد. این ترازو دارای صفحه‌نمایش بزرگ، برای راحت‌تر خواندن وزن است. از دیگر قابلیت‌های این ترازو می‌توان به سیستم خاموشی خودکار اشاره کرد؛ بدین معنی که بعد از پایین‌آمدن از ترازو، GS27 طی چند ثانیه خاموش می‌شود. این دستگاه تنها به یک باتری لیتیومی برای راه‌اندازی نیاز دارد. این ترازو برای روشن‌شدن به دکمه‌‌ی روشن خاموش نیاز ندارد؛ بلکه تنها با زدن ضربه و روشن‌شدن سریع آن با اعلان صوتی، می‌توانید وزن خود را اندازه‌گیری کنید. این کالا صفحه‌ای شیشه‌ای دارد؛ بنابراین نباید با پای خیس روی آن قرار گرفت. همین صفحه‌ی شیشه‌ای بسیار محکم است و به‌آسانی نمی‌شکند. این ترازو شاخص‌های مختلف سلامتی همانند درصد ماهیچه، میزان چربی و تراکم استخوان را اندازه‌ نمی‌گیرد؛ اما امکانات آن به‌اندازه‌ای است که می‌تواند برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار گیرد. GS27 دارای بیشینه وزن قابل‌تحمل 150 کیلوگرم، واحدهای اندازه‌گیری پوند، استون و کیلوگرم، نمایشگر بزرگLCD ، منبع تغذیه‌ی باتری و سیستم خاموشی خودکار است.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  1.7 × 30 × 30 سانتی متر
 • وزن
  1.6 کیلوگرم

ترازو دیجیتال لتو پلاس مدل EF972

بیش از ۲۶۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال لتو پلاس مدل EF972 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

اطلاع از شرایط بدنی می‌تواند کمک بزرگی در سالم ماندن یا جلوگیری از خطرات کند. با استفاده از ترازو دیجیتال لتو پلاس مدل EF972 می‌توانیم به داده‌های خوبی از بدن‌مان برای سلامتی دست پیدا کنیم. ترازو دیجیتال «EF972» یک دستگاه پیشرفته و کاربردی برند لتو پلاس است. لتو عضو رسمی سازمان جهانی مالکیت ‏فکری (WIPO) و پروتکل مادرید است. از مزایا دستگاه این است که می‌توانید برای ۱۲ کاربر مختلف روی آن پروفایل تعریف کنید. شیشه‌ای ‏که روی این ترازو کار‌شده، از نوع حرارت‌دیده است و مقاومت بالایی دارد. پایه‌های ترازو هم از جنس لاستیک هستند و لیز ‏نمی‌خورند. همچنین این پایه‌ها به قدری پهن‌اند که ترازو به‌خوبی روی‌زمین محکم می‌شود. حداکثر وزن قابل‌تحمل این ترازو ‏‏۱۵۰ کیلوگرم است و وزن را با دقت ۱۰۰ گرم اندازه‌گیری می‌کند. گفتنی است این ترازو برای تفسیر و جمع‌آوری داده‌ها از سه ‏الگوریتم مختلف استفاده می‌کند که این امر دقت اندازه‌گیری را به حداکثر می‌رساند. اندازه‌‌گیری میزان تراکم استخوان، آب، ‏ماهیچه، چربی و سوخت‌وساز بدن از جمله قابلیت‌های این ترازو محسوب می‌شوند. همچنین دارای خاموش‌وروشن شدن خودکار و ‏اعلام وضعیت باتری هم است. از این ترازو می‌توان در منازل، باشگاه‌ها، کیلینیک‌های تغذیه و تناسب اندام و مطب پزشکان استفاده کرد.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30x30x2 سانتی متر
 • وزن
  2 کیلوگرم

ترازو دیجیتال راسل مدل R-141

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  3*32*32 سانتی متر
 • وزن
  2 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • بیشترین وزن قابل تحمل
  150 کیلوگرم
 • واحد های اندازه گیری
  کیلوگرم
 • دقت
  100 گرم
 • نمایشگر
  دارد
 • منبع تغذیه
  باتری
 • نوع باتری
  قلمی
 • سیستم خاموشی خودکار
  بله

ترازو دیجیتال کمری کد 35

وزن بدن یکی از شاخصه های مهم سلامت انسان است که بایستی همواره و به طور مستمر مورد پایش قرار بگیرد. داشتن یک ترازوی وزن کشی در محل زندگی یا کار امری ضروری در خصوص کنترل وزن است. ترازوی های وزن کشی قدیمی معمولا مکانیکی و بسیار ساده بودند ولی امروزه انواع ترازوهای وزن دیجیتال روانه بازار شده اند. یکی از انواع این ترازوهای دیجیتال، ترازو دیجیتال کمری است که دارای صفحه شیشه ای نشکن با طرح فانتزی بسیار زیبا است. این ترازو وزن کشی دارای یک صفحه نمایش دیجیتال است که وزن و درجه دمای محیط را نمایش میدهد. صفحه دیجیتال ترازو دیجیتال کمری انرژی مورد نیاز خود را از طریق دو عدد باطری نیم قلم که درون بسته بندی کالا قرار دارد تامین میکند. بنابراین با خرید این دستگاه نیازی به خرید باطری جداگانه ندارید. همچنین نگران مصرف باطری آن نباشید چرا که در صورت عدم استفاده صفحه نمایش این ترازو دیجیتال پس از 10 ثانیه خاموش میشود.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30x30x0.8 سانتی متر
 • وزن
  2 کیلوگرم

ترازو دیجیتال نوزاد متئو مدل PSB 250 i

Matheo PSB 250 i Infant Digital Scale

مدل «PSB 250 i» ترازویی بسیار پرکاربرد برای اندازه‌گیری روند رشد نوزادان است. این ترازو علاوه بر اندازه‌گیری وزن، می‌تواند قد نوزادان را اندازه‌گیری کند. همچنین می‌توانید اندازه‌ی دور سر کودک را گرفته و در دستگاه وارد کنید تا اطلاعات کاملی راجع به رشد کلی بدن نوزاد را در اختیار شما قرار دهد. این ترازو حداکثر تا 25 کیلوگرم را اندازه می‌گیرد و دقت آن 5 گرم است.

همچنین قابلیت اندازه‌گیری ارتفاع از 46 تا 80 سانتی‌متر را دارد که حساسیتش 1 میلی‌متر است. حافظه‌ی این دستگاه تا هشت سری اطلاعات را در خود ذخیره کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد. متئو برای این ترازو اپلیکیشنی به نام (Matheo Baby Scale) طراحی کرده که می‌توانید آن را برای اندروید و IOS دانلود و نصب کنید تا از امکانات بیشتری برخوردار شوید. پس از نصب آن، می‌توانید موبایل خود را از طریق بلوتوث به دستگاه متصل کرده و از آن استفاده کنید. برای استفاده از این ترازو چهار عدد باتری نیم‌قلمی (AAA) لازم است که همراه دستگاه ارائه می‌شود. همچنین برای اندازه‌گیری دور سر نوزاد همراه دستگاه یک عدد متر ارائه می‌شود.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  9.5 × 30 × 59 سانتی متر
 • وزن
  2.6 کیلوگرم

ترازو دیجیتال کمری مدل B Wave

ترازوی دیجیتال کمری با ظرفیت کشش حداکثر 180 کیلو گرم با طراحی زیبا و بدنه ای شیشه ای 8 میلی متری یک ترازوی منحصربه فرد در گروه کالایی خود به شمار می رود. این ترازوی خوش ساخت دارای صفحه نمایشگر بزرگ ال سی دی بوده که علاوه بر دقت بالا در نمایش وزن شما با کم ترین درصد خطا دارای یک دماسنج محیط نیز می باشد.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30x30x3 سانتی متر
 • وزن
  2 کیلوگرم

ترازو دیجیتال کمری کد 8

وزن بدن یکی از شاخصه های مهم سلامت انسان است که بایستی همواره و به طور مستمر مورد پایش قرار بگیرد. داشتن یک ترازوی وزن کشی در محل زندگی یا کار امری ضروری در خصوص کنترل وزن است. ترازوی های وزن کشی قدیمی معمولا مکانیکی و بسیار ساده بودند ولی امروزه انواع ترازوهای وزن دیجیتال روانه بازار شده اند. یکی از انواع این ترازوهای دیجیتال، ترازو دیجیتال کمری است که دارای صفحه شیشه ای نشکن با طرح فانتزی بسیار زیبا است. این ترازو وزن کشی دارای یک صفحه نمایش دیجیتال است که وزن و درجه دمای محیط را نمایش میدهد. صفحه دیجیتال ترازو دیجیتال کمری انرژی مورد نیاز خود را از طریق دو عدد باطری نیم قلم که درون بسته بندی کالا قرار دارد تامین میکند. بنابراین با خرید این دستگاه نیازی به خرید باطری جداگانه ندارید. همچنین نگران مصرف باطری آن نباشید چرا که در صورت عدم استفاده صفحه نمایش این ترازو دیجیتال پس از 10 ثانیه خاموش میشود.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30x30x1 سانتی متر
 • وزن
  2 کیلوگرم

ترازو دیجیتال فرش لایف مدل GBF-1621

Fresh Life GBF-1621 Digital Scale

بیش از ۱۶۰ نفر از خریداران ترازو دیجیتال فرش لایف مدل GBF-1621 را برای خرید پیشنهاد داده‌اند

وزن یکی از شاخص‌های اصلی سلامتی است که روی عملکرد بخش‌های مختلف بدن و سلامت کلی آن تأثیر مستقیم می‌گذارد. از اولین اقداماتی که باید برای حفظ تناسب‌اندام و وزن مناسب انجام دهید، خرید یک ترازوی خانگی است. فرقی نمی‌کند به دنبال افزایش وزن، کاهش وزن یا حفظ وزنتان باشید، اولین چیزی که برای دنبال‌کردن تغییرات وزن به آن احتیاج دارید، یک ترازوست. ترازوی دیجیتال «فرش لایف» (Fresh Life) مدل «GBF-1621» ترازویی نسبتا پیشرفته و کاربردی بوده و برای افرادی که تغییرات وزن خود را دنبال می‌کنند، مناسب است. این ترازو با ابعاد 30 × 30 و وزن 1.55 کیلوگرم برای مصرف خانگی طراحی شده است و وزن را با واحد‌های کیلوگرم، پوند و استون نمایش می‌دهد. حداکثر وزن قابل‌تحمل این ترازوی دیجیتال 180 کیلوگرم است و وزن را با دقت 50 گرم نشان می‌دهد؛ به این معنی که تغییرات وزن کمتر از 50 گرم قابل‌نمایش نیست. مدلGBF-1621  به نمایشگری LCD مجهز است که روی آن علاوه‌بر نشانگر وزن، نشانگر باتری و بار بیش‌ازحد نیز وجود دارد. همچنین این ترازو دارای قابلیت اندازه‌گیری میزان چربی، آب و ماهیچه‌ی بدن است. منبع تغذیه‌ی این ترازو دو عدد باتری سکه‌ای بوده و مجهز به سیستم خاموشی خودکار است. اگر می‌خواهید علاوه‌بر وزن دیگر شاخص‌های سلامتی خود را نیز دنبال کنید، این ترازوی دیجیتال می‌تواند نیازهای شما را برطرف کند.

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  30 × 30 سانتی متر
 • وزن
  1.55 کیلوگرم
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
 • صابون بچه اژه مدل گلیسیرینه وزن 100 گرم مجموعه 3 عددی

  ویژگی ها و مشخصات
 • صابون بچه فابیز مدل Frozen مقدار 75 گرم

  ویژگی ها و مشخصات
 • پن شستشو کودک اژه مدل B1 وزن 100 گرم

  ویژگی ها و مشخصات
 • پن شستشو گل سیتو مدل BISABOLOL وزن 100 گرم

  ویژگی ها و مشخصات
 • صابون بچه گلیسرینه فلو مدل 1003 وزن 100 گرم مجموعه 5 عددی

  ویژگی ها و مشخصات
 • صابون کودک چیکو کد 2855 وزن 100 گرم

  ویژگی ها و مشخصات
 • صابون شستشو و مرطوب کننده بیبی کوکول مدل 1126 حجم 250 میلی لیتر

  ویژگی ها و مشخصات
 • صابون بچه فیروز مدل Aloevera وزن 75 گرم

  ویژگی ها و مشخصات
 • صابون بچه مدیپین مدل Extra Mild Soap Free Cleansing مقدار 100 گرم

  ویژگی ها و مشخصات
 • صابون شستشو فابیز مدل Lavender وزن 75 گرم

  ویژگی ها و مشخصات
 • صابون بچه گلیسیرینه اژه کد 5 وزن 115 گرم

  ویژگی ها و مشخصات
 • صابون بچه کلوران مدل Bebe وزن 250 گرم مجموعه 2 عددی

  ویژگی ها و مشخصات
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استوا می باشد
طراحی سایت و سئو: رایاطرح